O nas

 

Podążając  za marzeniami i z potrzeby samorealizacji stworzyłyśmy markę modową La Luna Wear.

Fascynacja modą towarzyszy nam niemal od zawsze to mama jest dla nas wzorem. Jako pierwsza zaszczepiła w nas potrzebę wyrażania swojej osobowości strojem, nigdy nie ograniczała nas w podążaniu za odkrywaniem własnego stylu.

Doświadczyłyśmy na własnej skórze wiele styli modowych i wiemy, że pomimo zmieniających się trendów niezmienne pozostają potrzeby wygody, naturalności i oryginalności.

Markę modową La Luna Wear tworzymy dla kobiet świadomych wiemy, że każda z nas jest inna i ważne jest to żeby niezależnie od wieku, figury czy wzrostu czuć się komfortowo i naturalnie.

W naszej marce stawiamy na poczucie komfortu i uniwersalność, tworzymy ubrania praktyczne ale z charakterem. Wyznajemy idę „less is more” dlatego większość naszych ubrań możesz nosić na wiele sposobów a kolory i tkaniny łączyć w dowolne zestawy. Chcemy żeby kobiety dążyły do posiadania szafy kapsułowej ale nie zapominając o zabawie modą.

 

Tworzymy świadomą modę

Codziennie uczymy się jak można pomóc naszej Planecie, szukamy zrównoważonych rozwiązań dlatego:

-Nasze projekty są ponadczasowe wiemy, że pomimo zmieniających się trendów niezmienne pozostają potrzeby wygody, naturalności i oryginalności.

-Szyjemy w małej lokalnej szwalni z polskich i europejskich materiałów zwracając szczególną uwagę na certyfikaty.

-Pakując nasze ubrania stawiamy na ekologię i minimalizm

Justyna & Aneta

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl